Ogłoszenia 12 września 2021 XXIV niedziela zwykła

Dzisiaj dzień beatyfikacji Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Siostry Róży Czackiej. Możemy śledzić to wydarzenie w mediach Polskiej Telewizji. Początek transmisji o godzinie 12;00.

Koncert charytatywny w Kamionie Skierniewickim, to akcja wspierania wysiłków zmierzających do uratowania Zosi Bigos, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Koncert odbędzie się dziś o godzinie 12;00 Sposoby i możliwości wsparcia Zosi, która potrzebuje na swoje leczenie kwoty 9,5 miliona złoty poznamy z plakatu wywieszonego w gablocie.

Spotkanie w Niepokalanowie. Wczoraj dzieci z Parafii w Żelaznej i z naszej Parafii uczestniczyły w spotkaniu w Niepokalanowie. Pojechały z naszą panią katechetką ze Strzybogi Panią Joanną Wyżykowska… i wróciły zachwycone.

Dziękuję mieszkańcom Trzcianny za to, że dali mi szansę samodzielnego posprzątania kościoła. Na następny tydzień bardzo proszę o sprzątnięcie kościoła kolejne rodziny z Adamowa.

Dzisiaj po mszy o godzinie 10;00 spotkanie rodziców i dzieci klas III

Dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę do puszek wspierające K.U.L.- przekazaliśmy kwotę 220,70. Ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczone są na diecezjalne środki masowego przekazu. Bóg zapłać.

Za tydzień w niedzielę o godzinie 20;00 Nabożeństwo Fatimskie, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej, nabożeństwo poprowadzi Ks. Piotr Jankowski, proboszcz Parafii w Złakowie, a rozważać będziemy tajemnice radosne. O poniesienie figury w procesji bardzo proszę kandydatów do bierzmowania w roku 2023. Dla nich też pierwsze organizacyjne spotkanie o godzinie 19;00 przed nabożeństwem fatimskim.

Dzisiaj przed kościołem prowadzona jest zbiórka na rzecz cierpiącego ludu Afganistanu. To odpowiedź na apel Papieża Franciszka.

Gazety: Towarzyszące nam tygodniki jak nie trudno się domyślić dzisiaj poświęcają wiele miejsca beatyfikowanym. Warto się zapoznać lekturą. W zakrystii także numer specjalny w cenie 10 zł.