Parafia Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

w Starej Rawie

gus

TRANSMISJA MSZY

logoradio   

 TV Trwam Logo

            

Logowanie

Licznik Odwiedzin

0350853
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ubiegły tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Razem
317
235
1817
1817
317
7596
350853

Prognoza na dziś
384


Twoje IP:18.204.48.64

Ogłoszenia 1 sierpnia 2021 XVIII niedziela zwykła.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po sumie adoracja Najświętszego sakramentu i nasza modlitwa o dobre powołania kapłańskie i zakonne, zakończona procesją eucharystyczną. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzę w ich domach w piątek zaczynając od godziny 10;00. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od godziny 17;00

W nadchodzącym tygodniu przypadają wspomnienia liturgiczne: W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianeya kapłana w piątek Święto Przemienienia Pańskiego.

Dziękuję za sprzątnięcie kościoła, i ofiarę na kwiaty, mieszkańcom Starej Rawy. Dziękuję także wczorajszym nowożeńcom za kwiaty ozdabiające dziś świątynię.

O przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę mieszkańców Trzczianny.

Siódmego sierpnia w sobotę w godzinach popołudniowych przybywa do naszej Parafii po raz 41 Akademicka pielgrzymka z przed kościoła Świętej Anny w Warszawie. Pielgrzymi zapewniają nas o modlitewnej pamięci. Przyjmijmy ich gościnnie, choć obostrzenia sanitarne wciąż obowiązują to z życzliwości nic nie zwalnia. Pielgrzymi modlić się będą na mszy świętej w niedzielę rano o godzinie 7;00 W starej Rawie i w Nowym Dworze. Proszę zatem Druhów Strażaków z Franciszkan o Przygotowanie miejsca celebry na parkingu przed kościołem.

Dziękuje za ofiary zebrane dla poszkodowanych nawałnicami w minioną niedzielę.  Na konto Caritas przekazaliśmy kwotę 1031.05

Zapowiedzi: Piotr Lesiak kaw. z parafii tutejszej i Malwina Dąbkowska panna z par. w Bolimowie zap. III

 

Robert 2015