Twoje IP:54.145.51.250

Ogłoszenia parafialne 10 grudnia 2017 II niedziela adwentu

W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominać będziemy św. Łucje to w środę w czwartek zaś św. Jana od Krzyża kapłana i doktora kościoła. W środę o godzinie 17;00 roraty a w sobotę o godzinie 7;00 zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na te msze święte oczekiwania razem ze Świętą Bożą Rodzicielką na radosny dzień Bożego Narodzenia.

Dziękuję paniom ze Strzybogi za sprzątnięcie kościoła i przygotowanie go do liturgii dzisiejszego dnia. Proszę także kolejne rodziny ze Strzybogi aby zatroszczyły się o naszą świątynię przed następną niedzielą.

W następną niedzielę rozpoczynają się nasze rekolekcje adwentowe. Potrwają do wtorku włącznie. Poprowadzi je Ks. Jerzy Palpuchowski proboszcz z Kępna. W niedzielę porządek jak zwykle natomiast w poniedziałek i wtorek msze święte o godzinie 10;00 12;00 i 18;00 Posługa kapłanów w konfesjonałach podczas wszystkich mszy świętych w poniedziałek i wtorek. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam od dzieci do najstarszych wygospodarujmy w tym rozbieganym świecie czas dla Pana Boga.

Są do nabycia świece na stół wigilijny, niestety już tylko małe po 5 zł w ten sposób wesprzemy działalność „Caritas”

Bóg zapłać za dary żywnościowe składane do toreb ‘Caritasu” akcja potrwa do wtorku następnego tygodnia.

Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w minioną niedzielę. Na pomoc Kościołowi na Wschodzie przekazaliśmy kwotę 342,27

Ziarno; Gazety