gus

TRANSMISJA MSZY

Twoje IP:18.204.48.64

Ogłoszenia 1 sierpnia 2021 XVIII niedziela zwykła.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po sumie adoracja Najświętszego sakramentu i nasza modlitwa o dobre powołania kapłańskie i zakonne, zakończona procesją eucharystyczną. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzę w ich domach w piątek zaczynając od godziny 10;00. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od godziny 17;00

W nadchodzącym tygodniu przypadają wspomnienia liturgiczne: W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianeya kapłana w piątek Święto Przemienienia Pańskiego.

Dziękuję za sprzątnięcie kościoła, i ofiarę na kwiaty, mieszkańcom Starej Rawy. Dziękuję także wczorajszym nowożeńcom za kwiaty ozdabiające dziś świątynię.

O przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę mieszkańców Trzczianny.

Siódmego sierpnia w sobotę w godzinach popołudniowych przybywa do naszej Parafii po raz 41 Akademicka pielgrzymka z przed kościoła Świętej Anny w Warszawie. Pielgrzymi zapewniają nas o modlitewnej pamięci. Przyjmijmy ich gościnnie, choć obostrzenia sanitarne wciąż obowiązują to z życzliwości nic nie zwalnia. Pielgrzymi modlić się będą na mszy świętej w niedzielę rano o godzinie 7;00 W starej Rawie i w Nowym Dworze. Proszę zatem Druhów Strażaków z Franciszkan o Przygotowanie miejsca celebry na parkingu przed kościołem.

Dziękuje za ofiary zebrane dla poszkodowanych nawałnicami w minioną niedzielę.  Na konto Caritas przekazaliśmy kwotę 1031.05

Zapowiedzi: Piotr Lesiak kaw. z parafii tutejszej i Malwina Dąbkowska panna z par. w Bolimowie zap. III