0119512
119512

Twoje IP:54.196.13.210

Ogłoszenia 9 września 2018 XXIII niedziela zwykła

W nadchodzącym tygodniu w czwartek liturgiczne wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora kościoła, a w piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego w sobotę zaś wspomnienie N.M.P. Bolesnej.

Ofiary dziś złożone na tacę przeznaczone są na diecezjalne środki masowego przekazu. Bóg zapłać za ofiary.

Dziękuję mieszkańcom Starej Rawy za sprzątnięcie kościoła
i przygotowanie go do liturgii dnia dzisiejszego, a także za ofiarę
złożoną na kwiaty. Na następny tydzień bardzo proszę o sprzątnięcie kościoła kolejne rodziny ze Starej Rawy.

Dziękuję mieszkańcom Franciszkan za ofiarę złożoną na renowację stacji Drogi Krzyżowej Bóg zapłać z całego serca.

Bóg zapłać także za ofiary złożone w minioną niedzielę do puszek przed kościołem na rzecz K.U.L przekazaliśmy kwotę 218,30

Dzisiaj po mszy o godzinie 10;00 spotkanie rodziców i dzieci klas III następną niedzielę, zapraszam zaś dzieci klas IV na spotkanie po mszy świętej o godzinie 10;00

W następną niedzielę gościć będziemy w naszej Parafii Siostry Nazaretanki, ze Żdżar, opowiedzą nam o swoich współsiostrach męczenniczkach z Nowogródka. Rozpoczniemy tym spotkaniem cykl przybliżający postacie wielkich Polek i Polaków. Spotkania te będą przygotowaniem do uroczystych obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Przypomnienie że wzorem ubiegłego roku Ks. Biskup zaprasza na II Diecezjalne Spotkanie Młodzieży. W sobotę 15 września na godzinę 10;00. Chętni mogą zgłaszać się do Pań katechetek w szkołach, lub do mnie. O szczegółach tego spotkania na plakacie w gablocie przed kościołem.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna od środy.

Ziarenka dla dzieci od przyszłej niedzieli.

Gazety.